Aktualności

Zdobądź GOT-a tego lata

Dodano: 2014-05-29
Oddział Tatrzański PTTK w Zakopanem i Koło Przewodników Tatrzańskich PTTK im. Klimka Bachledy zapraszają do zdobywania Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK podczas nadchodzących wakacji - od czerwca do sierpnia będzie kontynuowana ubiegłoroczna akcja zdobywania GOT pod nazwą "Chodzimy po górach i zdobywamy Górską Odznakę Turystyczną". W ciągu trzech letnich miesięcy PTTK organizuje 8 wycieczek z przewodnikiem, zbiórki chętnych u wylotów dolin przy budkach kasowych TPN o godz. 9., udział w wyprawach jest bezpłatny (konieczny będzie jednak zakup biletu wstępu do TPN).

Każdy uczestnik, który weźmie udział we wszystkich wycieczkach, zdobędzie 140 punktów GOT, co wystarczy na zdobycie Popularnej lub Małej Brązowej GOT. Ponadto zdobywcy 140 pkt. dostaną okolicznościową odznakę upamiętniającą 140-lecie przewodnictwa tatrzańskiego (jubileusz wypada w 2015 roku).

Turyści mogą także wędrować po szlakach indywidualnie, według własnych wariantów przejść. Stali mieszkańcy Zakopanego i Podhala są zwolnieni z opłat za wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Szczegółowy plan wycieczek w serwisie zakopiańskiego PTTK lub pod tel. 18 20 157 20 (w godz. 9-16), www.zakopanepttk.pl, mail: biuro@zakopanepttk.pl.

« Wróć zobacz więcej aktualności »